Hizmet Sunduğumuz kurum ve kuruluşlarla her zaman ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda koordineli bir çalışma sonucunda daima müşterilerimizle çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız. Real Turizm ve Taşımacılık için Tüm Müşterileri Ayrıcalıklıdır.

 

Yarınlarımızın güvencesi, varlıkları; sizin ve bizim için önemli olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyde önde tutmaktayız. Bunun için tecrübeli çalısanlarımız öğrencilerimizin güvenliği için ödün vermeden çalışmaktadırlar. Tüm şöforlerimiz, tecrübeli ve öğrenci taşımacılığı konusunda donanımlılardır. Ayrıca tüm araçlarımız son teknolojiler ile donatılmış ve güvenliği ön planda tutan donanımlara sahiptirler.
Vizyonumuz

Daha iyiye daha ileriye ilkesi ile çalışmalarımıza devam ederek alanında en başarılı firmalar arasında yer alma vizyonu ile hareket ederiz.

Misyonumuz

Çevre dostu hizmet bilinci ile gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız.

Kalite Politikamız

Sektörümüzü kapsayan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, fiyat ve kalitesi ile değer yaratan en kaliteli çözüm anlayışı ile hareket etmekteyiz.